Zkombinujte alkohol s rozmarýnem a vytvořte všestranný přírodní lék, který během několika minut řeší celulitidu, vypadávání vlasů a bolesti kloubů. Zde je návod, jak to udělat.

Rozmarýn zalitý alkoholem Přírodní prostředky stále častěji získávají uznání pro své zdravotní přínosy. Rozmarýn, známá aromatická rostlina, v kombinaci s alkoholem dokáže účinně řešit problémy jako celulitida, křečové žíly, vypadávání vlasů a nepohodlí svalů a kloubů.

Výhody rozmarýnu Rozmarýn je oslavován pro své protizánětlivé, antiseptické a antispasmodické vlastnosti. Má také stahující, trávicí a uklidňující vlastnosti. Když je rozmarýn vyluhován v alkoholu, může výrazně zlepšit zdraví pokožky a vlasů a také zlepšit krevní oběh.

Celulitida a zadržování vody: Tonizační vlastnosti rozmarýnu pomáhají odbourávat tuk, zabraňují ochabování a zvyšují elasticitu pokožky, což z něj činí účinný prostředek proti celulitidě.

Bolest svalů a kloubů: Směs také pomáhá zmírňovat bolesti svalů a kloubů a podporuje lepší oběh, což může snížit tíhu nohou a otoky nohou.

Péče o pleť: Kombinace dezinfekčních vlastností alkoholu s antiseptickými účinky rozmarýnu vytváří účinné řešení pro odstranění kožních infekcí, jako je akné a růžovka, a dokonce i pro snížení známek stárnutí, jako jsou tmavé skvrny a jemné linky.

Péče o vlasy: Toto tonikum může stimulovat průtok krve do pokožky hlavy, podporovat růst vlasů, redukovat lupy a bojovat proti suchosti pokožky hlavy.

Příprava rozmarýnu a alkoholového tonika K vytvoření tohoto víceúčelového tonika budete potřebovat:

  • 7 snítek čerstvého rozmarýnu
  • 90% alkoholu

Instrukce:

  1. Příprava: Snítky rozmarýnu nasekejte na malé kousky a vložte do skleněné nádoby.
  2. Macerace: Rozmarýn zcela zalijte alkoholem, sklenici uzavřete a uložte na tmavé místo po dobu nejméně 15 dnů.
  3. Použití: Po 15 dnech směs sceďte. Naneste tonikum pomocí gázy nebo vaty na postižená místa. Pro zdraví pokožky hlavy vmasírujte tonikum krouživými pohyby do pokožky hlavy.

Roztok rozmarýnu a alkoholu je ideální pro každodenní použití, nejlépe večer před spaním. Před pravidelným použitím vždy proveďte test náplasti na malé ploše pokožky, abyste se ujistili, že nedochází k nežádoucím reakcím. Buďte opatrní s nanášeným množstvím, aby nedošlo k vysušení nebo podráždění pokožky.